Rekrutacja 20/21

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolu nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Zgodnie z harmonogramem wnioski wypełniamy elektronicznie do 19 marca.

Następnie, konieczne jest do 20 marca do godziny 16.00:

1. Wysłanie podpisanego skanu wniosku i pozostałych dokumentów potwierdzających kryteria drogą mailową na adres placówki: P247@edu.um.warszawa.pl

lub

2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk,  ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia o zatrudnieniu rodzica, będziemy przyjmować oświadczenia rodziców z prośbą o późniejsze dostarczenie oryginałów zaświadczeń.

Godziny przyjmowania wniosków w sekretariacie przedszkola w dniach 16-20 marca 2020.

poniedziałek, środa, piątek 12.00-16.00

wtorek, czwartek 14:00-18:00

Informacja o terminach, zasadach i kryteriach rekrutacji dostępna na stronie internetowej Biura Edukacji pod LINKIEM.