Przedszkole od 18 maja 2020

Drodzy Rodzice,

Otwieramy Przedszkole w poniedziałek 18 maja 2020.

Dokładamy wszelkich starań, by Nasze Przedszkole było miejscem bezpiecznym dla wszystkich.

Chcielibyśmy, by mimo trudnych warunków, dzieci czuły się tu dobrze i miło.

Pracujemy w trybie sanitarnym, co wprowadza dla Was (Dzieci i Rodziców) oraz dla Nas (pracowników przedszkola) nowe zasady działania.

Prosimy, byście przestrzegali poniższych wytycznych oraz zapoznali się ze wszystkimi procedurami, które dostaniecie drogą mailową.

Zasady dotyczące przyprowadzania i odbierania dzieci 

w czasie trwania pandemii 

 1. Do przedszkola przyprowadzane/przyjmowane są dzieci wyłącznie zdrowe.
 1. Dzieci powinny być przyprowadzone najpóźniej do godz. 9:30.
 1. Po wejściu do przedszkola rodzic/opiekun jest zobowiązany do przestrzegania środków ostrożności: osłony ust i nosa, dezynfekcji rąk 
 2. W każdej szatni grupowej może przebywać 1 rodzic/opiekun z dzieckiem, które ma pozostać w placówce. 
 3. Rodzic/opiekun zgłasza przyprowadzenie/odbiór dziecka na dyżurce. Rodzic wchodzi tylko do szatni i jest zobowiązany nie przekraczać wyznaczonego obszaru.
 4. Przekazanie dziecka pomiędzy rodzicem/opiekunem a nauczycielem/pomocą nauczyciela odbywa się na linii wyznaczonej na podłodze, która znajduje się tuż za szatnią grupy niebieskiejRodzic nie!! zaprowadza dziecka do sali. 
 1. Każdego dnia przed przyjęciem dziecka, nauczyciel/pomoc nauczyciela przeprowadza krótki wywiad oraz mierzy dziecku temperaturę termometrem bezdotykowym w obecności rodzica. 
 2. Rodzic/opiekun przebywa w przestrzeni wspólnej minimum czasu koniecznego do przygotowania dziecka do oddania pod opiekę nauczycielowi. Jest zobowiązany zachować odległość minimum 2 m od innych osób oraz opuścić przedszkole bez zbędnej zwłoki. 
 1. Dzieci nie przynoszą zabawek ani innych przedmiotów do ani z przedszkola.
Podziel się na:
 • Print
 • Facebook

Komentarze są zamknięte.

Komentarze
Galeria