Program „Rodzina na lata 2010 – 2020″

Szanowni Państwo

W związku z realizacją „Programu Rodzina na lata 2010-2020″, należącego do Społecznej Strategii Warszawy – Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2009-2020, Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przygotował cykl otwartych, bezpłatnych wykładów dla rodziców, nauczycieli, pedagogów oraz wszystkich osób będących rodzicami, dziadkami lub opiekunami, wychowującymi i opiekującymi się dziećmi do udziału, w których serdecznie Państwa zapraszam.

Projekt Żoliborskiej Akademii Rodziny, bo pod taką nazwą organizujemy te cykliczne spotkania realizować będziemy we współpracy z Uniwersytetem im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

AKADEMIA__akcept_

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook

Komentarze są zamknięte.

Komentarze
Galeria