Potwierdzenie woli zapisu na dyżur – zapłata za żywienie

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie do 20 czerwca 2016 r.!

Prosimy o wykonanie przelewu w wysokości według wzoru: liczba dni dyżuru x 8,00 zł (dzienna stawka żywieniowa).

To oznacza, że za cały dyżur – dwa tygodnie – opłata wynosi 80,00 zł.

Przelewu prosimy dokonać na rachunek: 46 1030 1508 0000 0005 5097 8059, w treści przelewu wpisać „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”.

Rodzice dzieci zwolnionych z opłaty proszeni są o dostarczenie stosownych dokumentów.

Brak uiszczenia opłaty we wskazanym wyżej terminie oznacza rezygnację z miejsca w dyżurującym przedszkolu!

Lista dzieci przyjętych zostanie wywieszona 24 maja o godzinie 13:00. Wtedy też będzie można się starać o przyjęcie na ewentualne wolne miejsca.