Początek roku 2017/2018

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny. 1 września przedszkole działa w swoich zwykłych godzinach, czyli od 7:30 do 17:30.

Kilka informacji dla rodziców nowoprzyjętych dzieci:

1 września jest zwykłym dniem pracy przedszkola.  Po przyprowadzeniu dziecka, należy sprawdzić na tablicy ogłoszeń, do której grupy należy dziecko, skorzystać z grupowej szatni, a następnie zaprowadzić dziecko do odpowiedniej sali. Wychowawca udzieli dalszych informacji.

Należy przynieść ze sobą: kapcie i ubranie na zmianę (w podpisanym worku), szczoteczkę do zębów i pastę. Jeśli będzie potrzeba przynieść coś więcej, wychowawcy o wszystkim poinformują.

5.09.2017 odbędzie się zebranie, na którym będziemy szczegółowo informować o sposobach płatności i innych kwestiach organizacyjnych.

Do zobaczenia!