JAJECZKO

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci,

Wtorek 16.04. godz. 15.30 „Jajeczko”

ZAPRASZAMY

Podobnie jak w grudniu, spotkamy się w przestrzeni korytarza przedszkolnego i choć wydaje się to trudne, planujemy zmieścić tam (oprócz nas wszystkich) także stoły na wielkanocne przysmaki :) O zapełnienie tych stołów zwracamy się z prośbą do Was.

Jak zawsze miło będzie poznawać nowe smaki i rozszerzać kulinarne horyzonty.
Przede wszystkim jednak nasze „jajeczko” stanowi okazję do złożenia sobie świątecznych życzeń, zamienienia paru słów lub też okazję do całkiem zajmującej rozmowy.

Przypominamy, że podczas spotkania rodzic przejmuje od nauczyciela odpowiedzialność za zachowanie i bezpieczeństwo dziecka.

Z niepokojem postrzegamy kwestie zabaw dzieci w basenie z kulkami tego dnia (duża liczba dzieci na korytarzu w tym samym czasie), dlatego uważamy za rozsądne czasowe wyłączenie możliwości jego użytkowania. (wtorek 16.04 od godz. 15.00)

Prosimy o wyrozumiałość, uwrażliwienie dzieci i zastosowanie się.

W tym roku naszemu spotkaniu towarzyszyć będzie kiermasz wielkanocny, na którym, za dowolną kwotę, zakupić będzie można wykonane przez dzieci prace o tematyce świątecznej, a także unikatowe prace z „wystawy AdAsia”

Ich cena wywoławcza to 20 zł. Za zgromadzone środki planujemy zakup lepszej jakości materiałów plastycznych do prac z dziećmi.

Będzie nam miło, jeśli zechcecie wesprzeć tę akcję.

Z serdecznymi pozdrowieniami, w przedświątecznym nastroju
Zespół PI 247.