Dyżur wakacyjny 2020/2021

Drodzy Rodzice,

uprzejmie informuję, że m.st. Warszawa uprościło procedurę zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach:

- hasło dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny rodzice otrzymują na adres mailowy (rodzice nie składają wniosków w placówkach o wydanie hasła)

- prosimy o potwierdzenie otrzymania hasła.

Uwaga: Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji. Przypominamy, że dyżur wakacyjny obejmuje tylko dzieci obecnie uczęszczające do placówek prowadzonych przez m.st. Warszawa.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Rodzice nie dostarczają wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

Zmodyfikowany harmonogram zapisów oraz zasady organizacji opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach w okresie lipiec – sierpień 2020 r. znajdują się na stronie Biura Edukacji

Blanka Adamczuk,

Dyrektor Przedszkola Integracyjnego nr 247