Bezpłatne szkolenia w ramach programu Chronimy Dzieci

logo-fdnW imieniu Fundacji Dzieci Niczyje serdecznie zapraszamy do zapisania się na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach programu Chronimy Dzieci. Bogata oferta szkoleniowa rozpoczynająca się we wrześniu obejmuje wszystkie tematy szkoleniowe związane ze standardami ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Informacje o wszystkich szkoleniach oraz o zapisach na nie znajdą Państwo na stronie www.edukacja.fdn.pl. Aby łatwiej dotrzeć do szkoleń organizowanych w Warszawie, wystarczy w wyszukiwarce na stronie, widocznej w prawym górnym rogu wpisać „Warszawa” lub „Radom” – w zależności, do której miejscowości jest Państwu bliżej. Bezpłatne szkolenia organizowane w ramach programu Chronimy Dzieci oznaczone są granatowym logotypem programu Chronimy Dzieci.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej oferty.

Podziel się na:
  • Print
  • Facebook

Komentarze są zamknięte.

Komentarze
Galeria